Przejdź do treści

Czerwcowe spotkanie w Warszawie

  Czerwcowe spotkanie Elite Business Club by Akademia Kobiet odbyło się w Cook Story by Samsung – warsztaty kulinarne, porady i triki kulinarne, tematyka poświęcona była różnorodności w polityce włączania, tworzenia przyjaznego, włączającego środowiska pracy i bardzo dużej roli liderów w tych tematach. Ten temat przybliżyła nam nasza niezastąpiona i niezawodna Anna Kaczmarska.

  Dziękujemy Aniu za tak precyzyjne i profesjonalne przedstawienie jakże ważnego zagadnienia w związku z odpowiednimi praktykami w organizacjach.

  Potwierdzając, jak ważna jest przynależność do grupy, zaspokojenia potrzeby wysłuchania, docenienia, wsparcia, rozwoju dajemy możliwości wszystkim członkiniom, aby opowiedziały co ważnego obecnie się u Nich dzieje, jakie mają wyzwania, sukcesy, radości, smutki,

  Nasze członkinie są właścicielkami firm, prowadza własne działalności, pracują w dużych korporacjach, ale co je łączy to autentyczność, szacunek, empatia i zrozumienie. Rozwijają firmy na rynki międzynarodowe, tworzą nowe projekty, są autorkami książek, aplikacji, wywiadów. Dzięki samoświadomości korzystają ze swojej mocy, talentów i dobrych relacji, które budują.

  Jedna z nich -Joanna Bartniak -miała możliwość dłużej wypowiedzi w ramach autoprezentacji, przez która lepiej możemy się poznać i budować jakże ważne w dzisiejszych czasach relacje. Asiu dziękujemy, za Twoją historię osobistą Twojego życia i za pokazanie nam jak doszłaś do momentu, w którym jesteś!

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha