Przejdź do treści

Czerwiec 2024

  Wielkich rzeczy nie robi jedna osoba! Robi je zawsze zespół ludzi! Zwykł mawiać Steve Jobs.
  I właśnie pracy zespołowej, ludziom tworzącym zespół, NOWYM FANTASTYCZNYM PROJEKTOM tworzonym przez wspólnie czujące i myślące Kobiety, poświęcone było czerwcowe Elite Business Club by Akademia Kobiet.
  Ale od początku!

  Nasze comiesięczne spotkanie klubu celebrowałyśmy tym razem w sercu Warszawy, w hotelu The Westin Warsaw, do którego jak co miesiąc zjechały Klubowiczki Elite z całej Polski.

  Dobrym zwyczajem Elite jest rozpoczynanie spotkania od rozmowy, podczas której każda z nas dzieli się z innymi tym, co w ostatnim czasie, zawodowo i prywatnie, było dla niej najważniejsze. Jest to też moment, gdy witamy w naszym kręgu nowe Członkinie – tym razem powitałyśmy wśród nas Basię Salamon i Martę Elmadalawi – a także celebrujemy urodziny Klubowiczek.

  🌟 W czerwcu była nią sama Monika Lichota, nasza cudowna twórczyni Klubu i Akademii Kobiet – inspiratorka zmian, kreatorka twórczych projektów, mentorka i przede wszystkim ciepła, serdeczna, szczera Kobieta Mocy. Dziękujemy Ci za Ciebie raz jeszcze! 🎶

  📌 W części warsztatowej naszym gościem był energetyzujący i zapalający do działania Kuba Chrapek, twórca agencji interaktywnej Kryptonum .

  A tematem warsztatów: CYFROWY MINIMALIZM W BIZNESIE – czyli jak sprawić by Twoja firma, zespół, projekty – działały jeszcze sprawniej, płynniej i efektywniej dzięki wprowadzeniu do biznesowej codzienności nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

  Kuba Chrapek, bardzo dziękujemy za moc bardzo praktycznej wiedzy i zaproponowanie tylu ciekawych rozwiązań! Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami, tipami, spostrzeżeniami. Mamy nadzieję na ciąg dalszy spotkań z Tobą i Twoją firmą.

  Przykład prowadzenia biznesu online i budowania zespołu zdalnego – level master!
  Niezwykle inspirujący i dający do myślenia i do implementacji do swoich biznesów i działań!

  A jeśli o projektach mowa, to drugą część warsztatowa naszego spotkania, poświęcona była NOWEMU FANTASTYCZNEMU PROJEKTOWI Moniki i Akademii Kobiet, do którego WSPÓŁTWORZENIA zostały zaproszone wszystkie Klubowiczki Elite!

  #silnakobietachallenge – o tym będzie się mówiło, pisało, czytało i komentowało.
  Piękny, twórczy, pomnażający dobro projekt przed nami!
  Szczegółami podzielimy się niebawem!

  I jeszcze pożegnalne zdjęcie i zainspirowane, podekscytowane, z burzą pomysłów i uśmiechem na twarzy wyruszyłyśmy zmieniać swoje światy i niebawem spotkać się ponownie!

  Do zobaczenia w lipcu!

  Autorką fotorelacji z naszych spotkań jest nasza Klubowiczka Karolina Wojciechowska

  Bardzo dziękujemy firmie PURE Beauty za przemiłe upominki!

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha