Przejdź do treści

Jak budować swoją markę osobistą i firmy na LinkedIn

  Lipcowe spotkanie Elite Business Club odbyło się w Pałac w Jabłonnie

  Spotkanie rozpoczęło się miłym przywitaniem członkiń przez Monikę Lichotę i Anię Kaczmarską, której jako jubilatce i solenizantce, wszystkie uczestniczki zaśpiewały sto lat.
  Był zjawiskowy tort, piękny bukiet kwiatów, życzenia urodzinowe i moc uścisków. W tak przemiłej atmosferze rozpoczęłyśmy kolejny etap spotkania.

  Tak jak siedziałyśmy, przedstawiałyśmy się sobie, gdyż parę członkiń pojawiło się na spotkaniu pierwszy raz. Nasze historie życiowe i zawodowe powodowały różne emocje, poprzez śmiech, wzruszenie i podziw. Stałyśmy się odważne, aby uzewnętrznić się między sobą. To potwierdziło, że Elite Business Club by Akademia Kobiet mocno się wyróżnia na tle innych klubów kobiecych. Każda z nas jest ważna, doceniana, mądra i piękna. Nie ma tu fałszu i rywalizacji, pomimo różnych pozycji zawodowych.

  Dzisiejszy wpis mógłby rozpocząć się od zdania ” Nic nie dzieje się bez przyczyny”, a dlaczego?

  Dzień przed planowanym spotkaniem, okazało się, że osoba mająca prowadzić warsztaty z Linkedin z przyczyn osobistych nie mogła pojawić się w Pałacu w Jabłonnie, a tym samym opowiedzieć o zaletach prowadzenia profilu biznesowego na LinkedIn.

  No właśnie i wtedy zdarzył się “cud”, a raczej pełna mobilizacja i pomoc w znalezieniu kompetentnej osoby, która poprowadzi taki warsztat. Okazało się, że niemożliwe stało się możliwym w piątek wieczorem.

  Wystarczy głośno komunikować swoje potrzeby, aby inne osoby mogły nas wesprzeć. I tak oto w sobotę o godzinie 10.00 na naszym spotkaniu pojawiła się ubrana na różowo Alina Gwozdziewicz zwana #alinazlinkedina. Pełna energii, uśmiechu na twarzy, wypełniła pozytywną energią salkę warsztatową. Alina wyjaśniła nam najważniejsze aspekty dotyczące zasad prowadzenia profilu na LinkedIn, tak aby każdej z osobna cel został osiągnięty. Wszystkie były bardzo zasłuchane -jak należy właściwie prowadzić, jakże istotny kanał komunikacji, jakim jest LinkedIn.

  Alina jak się okazało, ma wiele pasji. Jest życzliwą i otwartą osobą na nowe wyzwania rozwojowe i biznesowe. Na pewno jeszcze nie raz się z nią spotkamy.

  Czasem tak bywa, że myślimy, iż jesteśmy w danej sytuacji bez wyjścia. Głęboki wdech, wydech, spokój, opanowanie. Znajdzie się rozwiązanie.

  Nie można też pominąć cudownej atmosfery podczas spotkania, przepysznego tortu urodzinowego i ciekawych rozmów w kuluarach. Ten czas jest dla nas, jesteśmy tu i teraz, nastawione na uważność.

  Dziękujemy Purebeauty za pięknie zapakowany box z licznymi kosmetykami.

  Dodatkowo członkini, które pojawiły się pierwszy raz na spotkaniu, otrzymały też bransoletki z grawerem Akademia Kobiet.

  Specjalne podziękowania dla Vezzi za ten upominek z intencją.

  Dziękujemy wszystkim członkiniom za inspirujące spotkanie, niesamowitą szczerość i autentyczność podczas rozmów.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha