Przejdź do treści

Kwiecień 2024 – Bezpieczeństwo

  Dokładnie tydzień temu, w ramach preludium do Wielkiej Majówki odbyło się comiesięczne spotkanie Elite Business Club by Akademia Kobiet

  Tym razem sobotni czas spędziłyśmy w przepięknym miejscu w Konstancinie-Jeziornej w Villa Poranek,

  gdzie ugoszczono nas w wysmakowanych wnętrzach na sposób elitarny i wyjątkowy. Bardzo dziękujemy za serdeczność, zatroszczenie się o nas naprawdę z niezwykłą uważnością. 🙏

  Opowiemy Wam o Villi Poranek więcej, byście również mogli poznać bliżej to klimatyczne miejsce w sercu Konstancina już niebawem, ponieważ historia tego miejsca, ludzie którzy je tworzą, są bardzo warci pokazania i uhonorowania.

  Motywem przewodnim naszego kwietniowego spotkania było CYBERBEZPIECZEŃSTWO.

  Temat wydawałoby się oczywisty, ale wciąż w przestrzeni wirtualnej:

  – zbyt szybko wierzymy anonimowym osobom lub robotom,

  – dajemy nabrać się na coraz bardziej wymyślne sztuczki i sposoby na wyłudzenie wrażliwych danych

  – gdy do gry o nasze dane i dostępy weszło AI coraz trudniej rozróżnić co jest prawdą, a co fikcją, kiedy kontaktu szuka z nami

  prawdziwy człowiek lub autentyczna firma, a kiedy podstępne programy hakerskie.

  Niezwykle nas cieszy, że w meandry i tajniki cyberbezpieczeństwa wprowadził nas z pasją i jak zwykle 100% zaangażowaniem @Kamil Podembiński.

  Dzięki Kamilowi każda uczestniczka spotkania wyszła nie tylko z najbardziej aktualną wiedzą na temat bezpieczeństwa w sieci, ale również

  praktycznymi, skutecznymi rozwiązaniami, zapewniającymi bezpieczeństwo wirtualne kont, danych, informacji poufnych.

  Kamil, dziękujemy Ci za ten czas raz jeszcze. Ogromna dawka wiedzy i moc cennych, praktycznych porad.

  Spotkania Elite Business Club to jednocześnie możliwość poznania bliżej naszych Klubowiczek. A ponieważ z miesiąca na miesiąc nasze grono się powiększa, jest wciąż niezmiennie kogo poznawać i witać.

  O swoich pasjach zawodowych i prywatnych opowiadała nam więc Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Dawid-Sylwia Dawid – prawniczka i jednocześnie oddana caravingowi podróżniczka i fotografka. Kobieta żyjąca zdecydowanie i na swoich zasadach.

  Dziękujemy Ci Sylwio za inspirującą prezentację. Cieszy nas, że zasilasz swoją energią, otwartością i szczerością naszą wspólnotę liderek.

  Nasze spotkanie nie byłoby w 100% udane, gdyby nie znalazł się czas na bycie razem, wymianę doświadczeń, rozmowy o życiu i moc uśmiechu i radości, jakie płyną z możliwości spędzenia czasu z kobietami, które czują, myślą i działają podobnie i wg takich samych zasad.

  Był to też doskonały moment, by uhonorować nasze marcowo-kwietniowe jubilatki i solenizantki: Karolina Wawrzak ,Małgorzata Staniszewska z Biossom i @Wioleta Łagowska , które zostaly obdarowane prezentem od marki Vezzi.

  O tym jak spędzałyśmy ten sobotni dzień można byłoby jeszcze długo pisać.

  Jednak najlepiej atmosferę naszych spotkań oddadzą zdjęcia. Spójrzcie, stawiając na autentyczność i otwartość tworzymy naprawdę wyjątkowe grono kobiet!

  Wisienką na torcie naszego spotkania były goodie bags od firmy YONELLE ,wypełnione fantastycznymi luksusowymi kosmetykami tej marki.

  Bardzo dziękujemy! Dobre kosmetyki, jak diamenty, są najlepszymi przyjaciółmi każdej kobiety.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha