Przejdź do treści

Luty w Łodzi

  Jak co miesiąc, wszystkie razem spotykamy się regularnie, mając na celu budowanie relacji oraz wzmacnianie naszych marek osobistych, a co za tym idzie, również naszych biznesów.

  Nasze lutowe spotkanie, miało miejsce w wyjątkowej przestrzeni firmy IQNails obfitowało w wiele dodatkowych wrażeń .

  Przynależność, społeczność, kobieca energia -to wszytko utwierdza nas w tym, że podjęłyśmy najlepsza decyzje tworząc klub Elite Business Club. To działa, zwłaszcza jeśli grupa sobie ufa, wspiera i rekomenduje, a to u nas dzieje się z wysokim natężeniem.

  Miałyśmy okazje i wielka przyjemność, być goszczone przez jedna z naszych członkiń, Katarzynę Włodarczyk, która zaprosiła nas do siedziby swojej firmy IQNAILS. Przepiękne wnętrze i skrupulatne, perfekcyjne przygotowanie spotkania przez Kasie, tylko sprzyjało warsztatowi, który zaplanowaliśmy właśnie na to spotkanie.

  Wystąpienia publiczne, to bardzo ważny aspekt budowania marki osobistej, dlatego też warsztat z tego zagadnienia poprowadziła wspaniała ekspertka i jednoczenie nasza członkini Monika Kaczmarska, która jest trenerem wystąpień publicznych TEDEX.

  Monika, przygotowując warsztat, na pewno odniosła sukces poprzez zachęcenie każdej członkini do samodzielnego wystąpienia publicznego, z którego później dostałyśmy profesjonalny Feedback. Kolejne wskazówki i przykłady oraz mnóstwo ćwiczeń i narzędzi tylko utwierdziły, że jesteśmy gotowe, aby występować profesjonalnie.

  Serdeczne podziękowania za mnóstwo prezentów : M’onduniq Professionnel Browar Bałtów @IQNAILS BIOrę

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha