Przejdź do treści

Marzenia się spełnia a nie kolekcjonuje

  Już samo planowane podróży podnosi nastrój. A wyobrażacie sobie tsunami dobrej energii w wyprawie po marzenia? Radość i wesołość dosłownie buzowały i tętniły w przestrzeni NYX Hotel Warsaw – na ostatnim spotkaniu @Elitte Business Club by Akademia Kobiet.

  Debatowałyśmy właśnie o marzeniach i celach. Marzenia się spełnia, a nie kolekcjonuje, to wiemy. Czas na ich skuteczną realizację – tylko jak tego dokonać?

  Agnieszka Cyniak w czasie warsztatu zdradziła nam tajniki Mapy Marzeń i poprowadziła nas przez proces jej prawidłowego stworzenia. Mapa Marzeń za pomocą obrazów oddziałuje – na umysł i podświadomość. I niech nie zmyli Was jej prostota – obrazy,wizualizacje marzeń – budzą emocje i pragnienia, które są potężnym paliwem motywacyjnym i napędowym do ich realizacji. Dlatego Mapa Marzeń jest tak ceniona i uznana -w środowiskach rozwojowych i biznesowych. Temperatura naszego spotkania była z każdą minutą bardziej gorąca.

  Wioletta Włodarczyk-Kowalik – jedna z naszych członkiń podczas swojej autoprezentacji pozwoliła się bliżej poznać jako kobieta z cennymi wartościami oraz jako bizneswoman.

  Celebrowałyśmy też urodziny naszych członkiń: Karolina Wojciechowska Katarzyna Borowska oraz Izabela Karkocha

  Rozsmakowałyśmy się i w życzeniach i w wyrobach z ręcznie wytworzonej czekolady.

  Dziękujemy Vezzi oraz Browar Bałtów i zimnaKAWKA.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha