Przejdź do treści

Nasza majowa sobota

  Ależ to była fantastyczna sobota z Elite Business Club by Akademia Kobiet!
  Wiosenna energia, optymizm, chęć do zmian i działania – to się czuło w nas, to krążyło w powietrzu, to tworzyło atmosferę tego dnia.

  Był w nim czas na celebrację bycia razem. Był czas na rozmowy, cieszenie się wspólnotą kobiet i mocą kobiecej energii. Był czas na wyróżnienie naszych majowych jubilatek.

  Jednak oprócz wartości nie do przecenienia jakim są relacje, spotkanie Elite to jednocześnie czas rozwoju i poszerzania horyzontów. Tych wewnętrznych w nas samych i tych o świecie.

  I tak w pierwszej części naszego spotkania miałyśmy okazję dzięki Sandrze Frączak, ekspertce marki Yonelle, polskiej marki kosmetycznej o światowych standardach, dowiedzieć się jak dobrze dbać o siebie latem, gdy wystawiamy nasze ciała na upragnione ciepło i promienie słoneczne.

  Ochrona SPF wykracza zdecydowanie dalej niż dbanie o młody wygląd skóry. To dbałość o swoje zdrowie, spowalnianie procesów starzenia i unikanie tworzenia przyczyn chorób nie tylko dermatologicznych.

  A że budowania świadomości jak dbać o siebie mądrze nigdy dość, z uwagą i zaangażowaniem słuchałyśmy, testowałyśmy, wąchałyśmy i oglądałyśmy.

  Od teraz żadna z nas nie pozwoli sobie na wyjście na słońce bez odpowiednich filtrów.

  Tym bardziej, że zostałyśmy obdarowane fantastycznym prezentem od firmy – kremem anti-aging spowalniającym procesy starzenia i zabezpieczeniem filtrami przeciwko promieniom UVB i UVA jednocześnie!

  Bardzo dziękujemy za tak miły upominek dla każdej z nas! Za ciekawy wykład i mnóstwo cennych porad. Czujemy się wyróżnione współpracując z marką znaną ze swej jakości, standardów, nowoczesności, którą w 2013 roku założyły dwie Polki – Jolanta Zwolińska i Małgorzata Chełkowska, ekspertki w dziedzinie chemii i kosmetologii, wysoko cenione za swój profesjonalizm, aktywność i wiarygodność.

  Drugą część sobotniego spotkania wypełnił warsztat jednej z naszych nieocenionych Klubowiczek – Dagmara Seliga-Krawczyńska, ekspertki w pracy z syndromem oszusta.

  Podczas warsztatu miałyśmy możliwość sprawdzić jak my widzimy swoje kompetencje, sukcesy, relacje zawodowe i osobiste z tej perspektywy.

  Fenomen oszusta nie faworyzuje żadnej płci. Cierpi na niego 80% aktywnych zawodowo osób.

  Jak wydostać się z tego magicznego kręgu niskiej samooceny i lęku przed porażką? Jakimi metodami diagnozować przyczyny swoich zachowań? Wszystko zaczyna się od nas i tego jak siebie taktujemy.

  Dzięki Dagmarze na pewno mamy dziś więcej samowiedzy i samoświadomości. A tym nad czym przyjdzie nam jeszcze sporo popracować, to WYROZUMIAŁOŚĆ, AKCEPTACJA dla siebie i SAMOWSPÓŁCZUCIE. Emocje i postawy, które wspierają w docenieniu siebie, swoich talentów, osiągnięć, ale i pełni siebie, jakie jesteśmy.

  Dziękujemy Dagmara za tę cenną niezwykle lekcję. Twoja koncepcja 3xC, by dać sobie czas, cierpliwość, czułość w pracy z syndromem oszusta, bierzemy do serca i do pracy z samymi sobą każdego dnia.

  I tak się jakoś stało, że mimo intensywności spotkania, soboty, czasu wolnego, niezwykle trudno nam było się rozstać. Jeszcze długo po części oficjalnej wspólnie rozmawiałyśmy, wymieniałyśmy się doświadczeniami i planowałyśmy wspólne działania.

  To wielka radość tworzyć taką wspólnotę kobiet, które stoją w swojej autentyczności i mocy i dzielą się nimi z innymi.

  Dziękujemy Wam za to bardzo.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha