Przejdź do treści

O komunikacji w budowaniu relacji

  „O komunikacji w budowaniu relacji”, o tym, jaką moc ma każde słowo i towarzysząca jej emocja mówiłyśmy, debatowałyśmy a co ważne słyszałyśmy cenny przekaz od Ewy Zielińskiej – psychoterapeutki i trenerki

  „Słuchać a słyszeć” – to wielka różnica, której doświadczyłyśmy na własnej skórze.

  „Widzę Cię” – to sformułowanie było motywem przewodnim, bo o uwagę, skupienie i odebranie intencji mówiącego w dobrej komunikacji chodzi.

  Poznałyśmy i praktykowałyśmy różnice w przekazie, gdy towarzyszy nam język żyrafy (przekaz oparty na szacunku i akceptacji oraz komunikowaniu własnych potrzeb) i język szakala – ( komunikat zawierający ocenę i krytykę). I choć zajmowałyśmy się komunikacją interpersonalną to przecież mówiłyśmy o relacjach w biznesie, gdzie, co dnia komunikujemy się z ludźmi.

  Dziękujemy EWO za wspaniały i angażujący nas (nawet za bardzo, bo przekroczyłyśmy znacznie czas ) warsztat.

  Ewę Zielińską można znaleźć na FB lub w sieci: https://terappo.pl/terapeuci/ewa-zielinska/

  Jak zwykle nie zabrakło niespodzianek, także urodzinowych i prezentów 🎂dla 2 członkiń- jubilatek Ani i Wioli od Vezzi. W naszych upominkowych zestawach, odkryłyśmy również książki – każda inna – z przesłaniem do osobistej zmiany i zaproszenie na zabiegi pielęgnacyjne autorskich terapii zabiegowych Klinika dr Marty Tazbir oraz dyniowe słodkości od Bałtowski Zapiecek.

  Powitałyśmy nowe członkinie Biuro Rachunkowe by Wiola Tarnowska i Annę Malczewską Magdalena Malgorzata Kos Silverguru oraz Magdalenę Woldanską przedstawicielkę kliniki Pani dr Marty Tazbir

  Dziękujemy o3Hotel Warszawa , za przestronną salę konferencyjną i pyszne jedzenie.

  I z serducha podziękowania dla wszystkich – za tworzenie tej serdecznej przestrzeni.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha