Przejdź do treści

Spotkania Wigilijne 2023

  Spotkania Wigilijne to zwyczajowo dobry moment na to, by zatrzymać się i uważnie spojrzeć za siebie i przed siebie. Nie inaczej było podczas naszego świątecznego spotkania w Elite Business Club w przepięknym kompleksie pałacowym w Jabłonnie. Ale zamiast robić rachunek zysków i strat, sukcesów i porażek skupiłyśmy się na tym

  JAK WIELE DOBREGO SIĘ WYDARZYŁO I JAK WIELE OSIĄGNĘŁYŚMY przez ostatnie 12 miesięcy.

  Z taką energią i z takiej perspektywy, dziękując sobie i doceniając siebie, można zdecydowanie dostrzec więcej i po więcej sięgnąć niebawem. A jeszcze lepiej i odważnie się marzy, gdy czujesz moc i wsparcie życzliwych, podobnie patrzących na świat Kobiet. Dla spotkań jak to świąteczne, autentycznych, szczerych, prawdziwych powstał Elite Business Club. Wyjątkowe miejsce, w którym jest autentycznie, spontanicznie i od serca. Z pozytywnym nastawieniem i serdecznością, która zawsze pozytywnie zaskakuje nasze nowe Klubowiczki.

  Dla naszej kobiecej klubowej społeczności był to rok, który dodał nam skrzydeł byśmy każda z osobna i razem realizowały swoje marzenia, cele, te małe codzienne i te wielkie, pełne rozmachu. A 2024 rok szykuje się naprawdę inspirującą i niezwykle ciekawie.

  Na naszych spotkaniach klubowych będziemy już wkrótce dbać o:

  • rozwój zawodowy i zdobywać nowe kompetencje
  • dobrostan emocjonalny i duchowy
  • wspierać swoje kobiece mocne strony
  • relacje ze sobą i innymi

  Spotkania Klubu będą odbywać się zarówno w biznesowym centrum Warszawy, jak i z dala od zgiełku miast, w ciszy natury.

  Będziemy podróżować po Polsce 🇵🇱 i po świecie.🌏

  Za każdym razem, niezależnie od miejsca docelowego na mapie, będziemy podróżować do siebie i po siebie.

  Na dobry początek 2024 roku zadbamy o to jak nas widzą i z wielką przyjemnością odwiedzimy Klinikę Tazbir Medycyna Estetyczna, którego właścicielką i spiritus movens jest jedna z naszych klubowiczek dr Marta Tazbir.

  A tymczasem kilka migawek z wigilijnego spotkania.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha