Przejdź do treści

Warto się pielęgnować

  WARTO SIĘ PIELĘGNOWAĆ!

  Pod tym hasłem odbyło się nasze ostatnie spotkanie Elite Business Club by Akademia Kobiet któremu patronowała firma M’onduniq Professionnel. I trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Zdaniem samego Giorgio Armaniego, bez pielęgnacji – prawdziwy szyk i elegancja nie istnieje.

  Dzięki Katarzyna Kędzierska-Stępień naszej członkini -zostałyśmy wprowadzone w arkana profesjonalnej pielęgnacji i ugoszczone po królewsku w siedzibie M’onduniq Professionnel producenta wysokiej, jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych i urządzeń do pielęgnacji.

  Kasia – doświadczony szkoleniowiec i praktyk w branży beauty, wygłosiła brawurową prezentację dotyczącą możliwości skutecznej pielęgnacji ciała i twarzy na miarę XXI wieku i dostosowaną do potrzeb każdej kobiety, która chce w swojej skórze czuć się dobrze i pewna siebie. I na słowach się nie skończyło, zobaczyłyśmy na własne oczy, jaki potencjał mają zabiegi M’onduniq Professionnel – oczyszczanie wodorowe twarzy i modulowanie ciała -wykonane na żywo.

  Niespodziankom nie było końca. Nasze członkinie Ewa Trybulak i Agnieszka Cyniak świętowały urodziny – otrzymały moc dobrych życzeń i upominki od naszej społeczności -biżuteria marki Vezzi – i liczne gratulacje- tym razem pomimo wakacji frekwencja na spotkaniu była imponująca.

  Powitałyśmy w naszym gronie nowe członkinie:

  • Sylwię Dawid , Edytę Piotrowską , Grażynę Wierzchowską i Ewę Kaźmierską- wspaniałe i przedsiębiorcze KOBIETY.
  • Powitałyśmy też na pokładzie EBC – Izabelę Pajor i Magdalenę Kos – Silverguru które zajmą się komunikacją Elite Business Club by Akademia.

  Dziękujemy za wspaniałe podarunki od Kasi Kędzierskiej – Stępień, abyśmy mogły dłużej pamiętać o przyjemności z codziennej pielęgnacji i mieć profesjonalne produkty M’onduniq Professionnel w swojej kosmetyczce.

  Oczywiście nie pozwolimy umknąć wrażeniom – przeżyjmy te wspaniałe chwile jeszcze raz – zostały uwiecznione na zdjęciach przez Dominikę Tępińską.

  Wracamy z poczuciem, że warto pielęgnować i dbać o siebie, swój dobrostan. Pielęgnujmy swoje ciała (dzięki Kasi mamy wytyczne i wiemy, gdzie ją odwiedzać) ale i także pozytywne emocje, których nigdy nie brakuje na naszych spotkaniach Elite Business Club.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha