Przejdź do treści

Dr Marta Tazbir

Dr Marta Tazbir, członkini klubu Ellite Busines Club to nie tylko ceniona lekarka, ale także mentorka i inspiracja dla wielu kobiet na całym Świecie.

Od lat towarzyszy kobietom w ich drodze do budowania piękna zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Jej oddanie misji medycznej oraz empatyczne podejście sprawiają, że zawsze widzi drugiego człowieka i stawia jego potrzeby na pierwszym miejscu.

Co więcej, Doktor Marta czerpie inspirację z dalekich podróży, które kocha i wykorzystuje nie tylko dla odpoczynku, ale także dla poszukiwania nowych technologii i rozwiązań medycznych, które następnie sprowadza do Polski i wdraża do swojej nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej w Łodzi, która stała się prawdziwym symbolem innowacyjności i profesjonalizmu.

Jej hasło przewodnie, “piękno rodzi się w Łodzi”, doskonale odzwierciedla jej zaangażowanie w rozwój miasta i liczne akcje charytatywne podczas których dba o piękno i dobro pacjentów, nie tylko swojej kliniki.

Prywatnie Marta jest również spełnioną matką trzech synów i utalentowaną businesswoman, równoważącą życie zawodowe z życiem rodziny, z pasją i miłością do króliczków.

Elite Business Club

Make your
mark

EVENT MAX Monika Lichota

Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
tel. +48 500 029 908
monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha