Przejdź do treści

Katarzyna Kieliba

  Lekarz medycyny. Specjalizuje się w pediatrii oraz leczeniu pacjentów dorosłych znajdujących się pod opieką hospicjum.

  Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyła w 1994 roku. Od 2014 roku prowadzi firmę medyczną Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grotnikach, gdzie pełni funkcję prezesa oraz pracuje w nim także jako lekarz pediatra. W 2011 roku ukończyła kursy z medycyny paliatywnej, które pozwoliły jej rozszerzyć kompetencje zawodowe. Wcześniej w latach 1999-2009 pracowała dodatkowo także w korporacjach medycznych- Firmie Schering i Firmie Servier na stanowisku przedstawiciela medycznego.

  Kasia o sobie:

  Od dziecka chciałam zostać artystą albo lekarzem. Moi rodzice byli mgr. farmacji i w końcu przekonali mnie do studiowania medycyny. Pediatria to moja pasja. w gabinecie lekarskim mały pacjent jest w centrum mojej uwagi, a dobra współpraca z rodzicami jest kluczem do sukcesu. 

  Uważam, że” nie ma rzeczy niemożliwych, są  tylko trudne do wykonania” i to właśnie napędza mnie do dalszego samorozwoju i pokonywania przeciwności losu w życiu zawodowym i osobistym. Ostatnio mam także nową ważną maksymę życiową:” W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę, spełnienie marzeń”. Staram się je wszystkie rozwijać, pielęgnować i mieć czas na własne marzenia.

  Mój największy sukces:

  Od 9 lat prowadzę firmę medyczną. W dzisiejszych czasach jest to bardzo trudny rynek rozwoju zawodowego. Przychodnię zdrowia wraz z mężem przejęłam od innego podmiotu medycznego mając zaledwie zadeklarowanych 700 pacjentów i 3 pracowników. Obecnie, po 9 latach, nasza wiejska poradnia liczy już ponad  3500 tys. pacjentów. Zarządzam także pracą 12-osobowego zespołu. Odpowiadam za kontraktowanie usług z NFZ, rozwijam dodatkowe aktywności przychodni. Firma wymaga ode mnie cały czas uwagi, poświęcenia, ciągle coś się zmienia w naszej rzeczywistości, a co za tym idzie i plany dalszego rozwoju. W pracy kładę nacisk na profesjonalizm, rzetelność, miłą atmosferę.

  Co wymagało największej odwagi:

  Uwierzyć w siebie. Uwierzyć w to, że potrafię z sukcesem poprowadzić własny biznes.

  W czym mogę Ci pomóc:

  Jako lekarz mogę postarać się  pomóc Ci w rozwiązaniu problemów zdrowotnych dotyczących ciebie   i najbliższych. Polecić specjalistę, ośrodek zdrowia etc. Oczywiście nie życzę Ci, żebyś kiedykolwiek musiała korzystać z takich usług. Mogę także poprowadzić zajęcia plastyczne  dla twoich pociech.

  Elite Business Club

  Make your
  mark

  EVENT MAX Monika Lichota

  Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
  tel. +48 500 029 908
  monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

  © Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha