Przejdź do treści

Katarzyna Włodarczyk

Założycielka i dyrektor kreatywna marki IQNails – należącej do koncernu firm Verdent – jedynego polskiego producenta wierteł stomatologicznych oraz frezów stosowanych w kosmetologii i podologii. 

Uczestniczka wielu konferencji branżowych odbywających się w Polsce i na całym świecie. 

Żyje w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych, lubi profesjonalizm i zachowanie wysokiego poziomu w oferowanych produktach. 

Nie boi się wyzwań i niestandardowych projektów, dlatego też marka IQNails oferuje frezy o najwyższych walorach jakościowych, podanych w estetyczny kobiecy sposób. 

Mówią o niej, że jest kreatywną wizjonerką, co pokazuje podczas współpracy z ekspertami tworząc, modyfikując i wdrażając innowacyjne produkty.

Projekty te zostały nagrodzone podczas branżowych wydarzeń, m.in.: 

  • podwójne wyróżnienie za innowacyjny system nanoszenia NANO powłok na frezach kosmetycznych w zestawie do manicure podczas 38. Kongresu LNE w Krakowie oraz na targach Uroda w Gdańsku w 2018 r. 
  • wyróżnienie za nowoczesną technologię PVD wykorzystywaną w zestawie podologicznym przyznaną na 39. Kongresie LNE w Krakowie
  • tytuł „Kosmetycznej Marki Roku 2021
  • Beauty Forum Award Poland 2022- nagroda główna w kategorii Hand& Mani za za innowacyjny zestaw Duofrez 
  • Beauty Prestige Awards 2022- Innowacja Roku Aparatura za innowacyjny zestaw Duofrez. 

Przez 18 lat odnosiła sukcesy w branży stomatologicznej, a od 2017roku może pochwalić się jeszcze większymi osiągnieciami w branży kosmetyczno – podologicznej, zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej, przyczyniając się do bardzo dynamicznego rozwoju obu marek. 

Prywatnie spełniona żona, mama dwójki dzieci Natalii i Michała oraz posiadaczka kota Ryśka. Uwielbia podróże, zdrowy tryb życia i czerpanie z życia pełnymi garściami.

Elite Business Club

Make your
mark

EVENT MAX Monika Lichota

Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
tel. +48 500 029 908
monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha