Przejdź do treści

Magdalena Legęć

Mentorka, Coach, HR Executive, Trenerka

Jako Wiceprezeska Zarządu, Dyrektorka Wykonawcza, członkini rad nadzorczych, mentorka, coach od prawie 30 lat zdobywa doświadczenie w międzynarodowych i polskich firmach zajmując się zagadnieniami z obszaru strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi.

Pełniąc role krajowe i regionalne w bankach ABN AMRO, Royal Bank of Scotland, Unicredit, Pekao S.A., BGŻ i BNP Paribas zdobyła praktyczne doświadczenie operacyjne i strategiczne w zakresie prowadzenia biznesu oraz wywierania wpływu w złożonych strukturach i różnorodnych kulturach. Zarządzała funkcją HR w regionie Europy Centralnej i Wschodniej i Afryki. Brała udział w szeregu przejęć i restrukturyzacji dużych organizacji. Ma bardzo pozytywne doświadczenia we współpracy z partnerami społecznymi.

Wspiera organizacje działające na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn: Vital Voices Chapter Poland i Share the Care. Jest mentorką w programach dedykowanych kobietom. Wspiera startupy. Jest ekspertką w zakresie zagadnień HR Compliance i ESG. Pasjonują ją procesy społeczne wywołane trendami demograficznymi i nowymi technologiami oraz ich wpływem na kompetencje przyszłości i kształt rynku pracy.

Podczas pierwszej kadencji była wiceprzewodniczącą Polskiej Rady Kompetencyjnej Sektora Finansowego, którą do dziś wspiera w roli ekspertki. Współpracuje z uczelniami wyższymi przy realizacji projektów badawczych.  

Elite Business Club

Make your
mark

EVENT MAX Monika Lichota

Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
tel. +48 500 029 908
monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha