Przejdź do treści

Sylwia Dawid

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku prawo. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Od 2018 r. wpisana na listę radców prawnych.

W ramach swojej praktyki zawodowej prowadzi Kancelarię w Łodzi. Zajmuje się głównie bieżącą obsługą małych i średnich przedsiębiorstw udzielając pomocy prawnej w zakresie szeroko pojętego prawa korporacyjnego.

Dla swoich Klientów m.in. przygotowuje i  weryfikuje umowy, sporządza dokumenty korporacyjne, dokumenty wewnętrzne, przygotowuje  opinie i analizy, reprezentuje Klientów w sporach sądowych.

Zajmuje się prawem spółek i postępowaniami rejestrowymi w ramach Krajowego Rejestru Sądowego. Przeprowadza Klientów przez cały proces utworzenia, przekształcenia czy też likwidacji i wykreślenia spółek prawa handlowego. Przygotowuje także dokumenty i wnioski niezbędne do zgłoszenia zmian w rejestrze przedsiębiorców.

Nieodłącznym elementem jej pracy jest także pomoc Klientom w zakresie ochrony danych osobowych i RODO. Przygotowuje  nie tylko wymagane dokumenty w ww. zakresie, ale także przeprowadza pełne audyty RODO w zależności od aktualnych potrzeb klienta.

Wspiera przedsiębiorców w zakresie treści prawnych na strony internetowe, w tym klientów ze świata e-commerce przygotowując m.in. regulaminy sprzedażowe oraz świadcząc pomoc prawną pod kątem funkcjonowania sklepów internetowych (m.in. na gruncie przepisów tzw. Dyrektywy Omnibus oraz ustawy o prawach konsumenta).

Z uwagi na swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i zdobytą praktykę zajmuje się także prawem medycznym i obsługą podmiotów leczniczych.

Elite Business Club

Make your
mark

EVENT MAX Monika Lichota

Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
tel. +48 500 029 908
monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha