Przejdź do treści

Wioletta Tarnowska

Wioletta Tarnowska – właściciel biura rachunkowego
Jestem specjalistką od księgowości w mikro, małych oraz średnich podmiotach. Jestem absolwentką Politechniki Radomskiej – kierunek zarządzanie finansami przedsiębiorstw, a także absolwentką Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej – kierunek rachunkowość. Posiadam certyfikat księgowego nadany przez Ministerstwo Finansów w 2011 roku. Niezmiennie od lat podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różnorodne szkolenia czy też udział w konferencjach. W 2023 roku skończyłam kurs doradcy podatkowego, który pozwolił mi rozszerzyć horyzonty na zawód doradcy podatkowego oraz uzupełnić wiedzę z zakresu kks czy ordynacji podatkowej a także międzynarodowego prawa podatkowego. Ponadto wzięłam udział w szkoleniu Akademia Kobiet prowadzonym przez Monikę Lichota. Moje motto życiowe “per aspera ad astra” a także “sky is the limit”. Do tego zestawu ostatnio dodałam kolejne “tylko zmiany są pewne”. Kładę nacisk na samodoskonalenie.

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES
Prowadzę firmę od 12 lat. Firma to moje ukochane dziecko, które wymaga cały czas uwagi oraz poświęcenia. Jest to żywy organizm, który ciągle ewoluuje, zaskakuje każdego dnia. Moja praca, mój biznes daje mi poczucie bezpieczeństwa oraz zadowolenia. W pracy kładę nacisk na profesjonalizm, rzetelność oraz dokładność.

CO WYMAGAŁO NAJWIĘKSZEJ ODWAGI
Długo zastanawiałam się nad tym hasłem. Najwięcej odwagi kosztowało mnie wyjście z mojej strefy komfortu. Opuszczenie raz ustalonych reguł, które niekoniecznie były dla mnie dobre. Od ponad roku uwielbiam przekraczać swoje granice i poznawać się na nowo.

JAKA JESTEM
Lubię być sama ze sobą, lubię też nic nie musieć. Kocham góry. Zatracam się w sobie wędrując po tatrzańskich szlakach. Uwielbiam również nurkowanie. Generalnie sport pod każdą postacią daje mi spokój ducha oraz pozwala na nowo złapać perspektywę. Zdecydowanie jestem romantyczką i marzycielką.

CZEGO O MNIE NIE WIECIE
Uwielbiam czerwone paznokcie i dobre markowe buty. Pod tym względem jestem 100% kobietą.

OSTATNIO CZYTAM
Ostatnio częściej sięgam po książki biograficzne znanych kobiet, uwielbiam dobry, mocny kryminał. Z tego miejsca pozdrawiam Paulinę Świst.Na mojej półce nie mogło zabraknąć również książek o tematyce górskiej. Kropką nad i są również pozycje motywacyjne, psychologiczne oraz rozwój osobisty.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC
Pomagam zrozumieć w sposób prosty, łatwy i przyjemny czym jest obecnie świat podatków. To nie jest fizyka kwantowa, to świat oparty na matematyce oraz prawie. Pomogę przeprowadzić Cię przez gąszcz przepisów podatkowych tak abyś Ty drogi czytelniku mógł skupić się na prowadzeniu biznesu.

Elite Business Club

Make your
mark

EVENT MAX Monika Lichota

Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
tel. +48 500 029 908
monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha