Przejdź do treści

Kobieta w pełni mocy. Warsztat zintegrowanej świadomośc ciała i emocji

Warszawa

Harmonijne połączenie: Koncert gongów z Renatą Ruszkiewicz i Warsztatu"Kobieta w pełni mocy - zintegrowana świadomość ciała i emocji" z zajęciami jogi Wioleta Łagowskiej. Pozwól sobie na chwilę relaksu i odkrywania pełni swojej mocy w atmosferze spokoju i równowagi.

24 lub 31 – Warsztaty z Kinga Murawska – “Głęboka Duchowość”

Warszawa

Warsztaty z Kinga Murawska - “Głęboka Duchowość” - temat warsztatów zostanie ustalony w ramach potrzeb członkiń. Gościnnie -"Terapeutyczne Masaże Twarzy z Ewą Białek i Joanną Owczarek" Wyjątkowe spotkanie z masażem twarzy, prowadzonym przez dwie niezwykłe kobiety - Ewę Białek i Joannę Owczarek.

Warsztat Aromaterapii Klinicznej z Anetą Tracz: Odkryj Moc Olejków doTerra. Spotkanie z ekspertem ds. aromaterapii klinicznej.

Warszawa

Najbardziej ceniona spośród wszystkich odmian aromaterapii, polegająca na wykorzystaniu olejków eterycznych w celu poprawy zdrowia fizycznego. Są tacy, którzy uznają ją za placebo lub nieskuteczne praktyki. Jednak tysiące badań klinicznych potwierdza jej pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Autoprezentacja Ewy Trybulak.

Mastermind “SZCZĘŚLIWY BIZNES – SZCZĘŚLIWA TY”

Warszawa

Mastermind "SZCZĘŚLIWY BIZNES – SZCZĘŚLIWA TY" w Programie Rozwojowym dla Kobiet - spotkanie otwarte do 60 osób w Warszawie Przyłącz się do unikalnego spotkania Mastermind, które stawia sobie za cel budowanie szczęśliwego biznesu i osiąganie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, skupimy się na dwóch kluczowych obszarach: Human Design jako narzędzie… Dowiedz się więcej »Mastermind “SZCZĘŚLIWY BIZNES – SZCZĘŚLIWA TY”

Wigilia

Warszawa

Spotkanie świąteczne w gronie uczestniczek. Wspólna refleksja nad mijającym rokiem i plany na przyszłość.

Elite Business Club

Make your
mark

EVENT MAX Monika Lichota

Bałtów 170B, 27-423 Bałtów
tel. +48 500 029 908
monika.lichota@elitebusinessclub.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: KodoGrafia by Izabela Karkocha